Życzenia Zarządu OSP Wieprz z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2024

Szanowne Druhny i Druhowie
    oraz Mieszkańcy sołectwa Wieprz!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2024, Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieprzu pragnie złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą dla Was wyjątkowe, pełne radości i życzliwości oraz rodzinnego ciepła.

Drodzy Mieszkańcy, druhny oraz druhowie życzymy sobie i Wam, aby w te szczególne, świąteczne chwile towarzyszyło nam poczucie bezpieczeństwa oraz siła i wytrwałość do stawiania czoła wszelkim wyzwaniom, które spotykamy na naszej drodze. Bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia oraz obfitych łask Bożej Dzieciny na każdy nadchodzący dzień. Nowy rok niech przyniesie wiele nowych wyzwań, satysfakcji oraz spełnienia marzeń.

Dziękujemy Państwu za wsparcie i zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności. Razem tworzymy silną i zjednoczoną społeczność, gotową pomagać sobie nawzajem w każdej sytuacji.

Nasze Życie, Nasza Pasja, Wasze Bezpieczeństwo!

Podpisali: Prezes Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieprzu Mirosław Raczek oraz Wiceprezes Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieprzu Jerzy Matlak

PLIK: